Zdeněk Burian
Rozkvetlá louka
Id: 311601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz pochází z významné sbírky Petra Sadeckého viz popis na zadní straně
zobrazeno: 3265x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč