Zdeněk Burian
Roztržka
Id: 90005
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 4569x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč