Zdeněk Burian
Rybářské kvarteto
Id: 26510
kombinovaná technika/papír, velikost listu 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno
zobrazeno: 5083x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 800 Kč