Zdeněk Burian
Sadař I. (Podzim)
Id: 515601
olej/plátno, rozměr 67 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Zdeněk Burian, naps. Vladimír Prokop, vyd. Gallery 2005, str. 27, kniha přiložena
zobrazeno: 6180x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
130 100 Kč
Příhozy: 62