Zdeněk Burian
Setkání
Id: 340502
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26,3 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci ke knize R.du Baty - 15 000 mil opuštěnými moři, která je přiložena
zobrazeno: 3983x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 84