Zdeněk Burian
Sluha Bums
Id: 357302
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba publikována v přiložené publikaci na straně 55
zobrazeno: 3798x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 51