Zdeněk Burian
Soubor studií
Id: 231006
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 25 x 20,5 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1995x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč