Čas na serveru 02:06:07

Zdeněk Burian
Stopka a spol - Příběhy tří hochů

Id: 512102

  •  / Stopka a spol - Příběhy tří hochů / Zdeněk Burian

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Stopka a spol - Příběhy tří hochů, nakl. Toužimský Moravec, naps. Rudyard Kipling, na zadní straně fotokopie celého listu před zapaspartováním, po

zobrazeno: 352x

Vyvolávací cena:

13 500