Zdeněk Burian
Stopka a spol - Příběhy tří hochů
Id: 512102
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Stopka a spol - Příběhy tří hochů, nakl. Toužimský Moravec, naps. Rudyard Kipling, na zadní straně fotokopie celého listu před zapaspartováním, po
zobrazeno: 393x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 500 Kč