Zdeněk Burian
Studie
Id: 147501
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 26 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, list v minulosti lokálně pomačkán
zobrazeno: 2838x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč