Zdeněk Burian
Studie pravěku
Id: 244618
kresba/papír, rozměr v výřezu 43,5 x 30 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1795x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
44 500 Kč
Příhozy: 64