Zdeněk Burian
Tahiťanka
Id: 114402
olej/plátno, rozměr 40 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 12772x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
92 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 81