Zdeněk Burian
Tentokrát bez boje
Id: 72011
tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 3499x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 001 Kč
Příhozy: 59