Zdeněk Burian
U sklenky vína
Id: 78515
tuš/papír, velikost kresby 22 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 2166x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
20 400 Kč
Příhozy: 66