Zdeněk Burian
U zbořeniště
Id: 86005
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 2052x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč