Zdeněk Burian
Útočící tygr
Id: 6403
tuž/papír, velikost listu 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, popisky na listu, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2956x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
14 500 Kč