Zdeněk Burian
V lovecké chatě
Id: 210208
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 1904x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč