Čas na serveru 02:09:13

Zdeněk Burian
V prérii

Id: 512103

V prérii

  •  / V prérii / Zdeněk Burian
  •  / V prérii / Zdeněk Burian
  •  / V prérii / Zdeněk Burian
  •  / V prérii / Zdeněk Burian

akvarel/papír, rozměr listu 9,5 x 23 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

zobrazeno: 3183x

Vyvolávací cena:

21 000