Zdeněk Burian
V zemi otrávených šípů
Id: 250811
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 39 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 3044x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 59