Čas na serveru 02:01:31

Zdeněk Burian
Vládce pralesa

Id: 519805

Vládce pralesa

  •  / Vládce pralesa / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Vládce pralesa na str. 223, naps. José de Alencar, vyd. nakl. Melantrich v roce 1969, kniha přiložena, po

zobrazeno: 4857x

Vyvolávací cena:

22 000

2024,09-1,10,21,25,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu