Zdeněk Burian
Vládce pralesa
Id: 519805
tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Vládce pralesa na str. 223, naps. José de Alencar, vyd. nakl. Melantrich v roce 1969, kniha přiložena, po
zobrazeno: 7265x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 67