Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť III.
Id: 291902
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, lehce poškozený rám
zobrazeno: 12834x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 555 Kč
Příhozy: 120