Zdeněk Burian
Z pralesů Konga
Id: 499101
tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v knize Z pralesů Konga, naps. František Flos, vyd. Albatros v edici Karavana, r. 1971
zobrazeno: 4535x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 104