Zdeněk Burian
Z Vysočiny
Id: 98114
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, popsáno kolem malby, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 4296x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 200 Kč