Zdeněk Burian
Za poklady eldoráda
Id: 404601
tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Za poklady eldoráda, E. St. Vráz, Nakladatelství Toužimský a Moravec, Praha, 1938,po
zobrazeno: 11236x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
30 000 Kč