Zdeněk Burian
Záchrana
Id: 254605
kresba/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po
zobrazeno: 3119x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč