Zdeněk Burian
Zápaďané
Id: 98106
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, návrh knižní obálky, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 3544x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 73