Zdeněk Burian
Zástupci kmenů
Id: 60608
akvarel/papír, velikost listu 41,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4162x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 69