Zdeněk Burian
Závoj str. 229
Id: 19701
tuž/papír, velikost listu 25 x 33 cm, značeno monogramem vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno
zobrazeno: 2263x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč