Zdeněk Burian
Ztraceni v pustině
Id: 432101
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana Ztraceni v pustině uveřejněné v časopisu Ohníček, roč.19, č. 19, rok 1969, originální výtisk Ohníčku přiložen
zobrazeno: 8529x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
147 000 Kč
Příhozy: 63