Zdeněk Červinka
Ikarův pád
Id: 474102
kombinovaná technika/deska, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 3083x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč