Zdeněk Červinka
Konvolut dvou litografií
Id: 414307
barevné litografie, každý ks: rozměr ve výřezu 24,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1028x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč