Zdeněk Červinka
Podvečerní procházka
Id: 364901
olej/sololit, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorský štítek na zadní straně
zobrazeno: 7286x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 54