Zdeněk Červinka
U jezírka
Id: 416302
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 44 x 62 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2340x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 63