Zdeněk Hajný
Brána vykoupení
Id: 169702
malba/plátno, rozměr 21 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2544x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 68