Zdeněk Hajný
Cesta ke světlu
Id: 10704
strukturální malba/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 90, nově adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4747x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 48