Čas na serveru 02:12:15

Zdeněk Hajný
Daidalos XXI

Id: 505201

Daidalos XXI

  •  / Daidalos XXI / Zdeněk Hajný

kombinovaná technika/karton, rozměr 82 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, povrch malby pokryt lepkavou vrstvou laku

zobrazeno: 3085x

Vyvolávací cena:
15 000

31 000

2024,09-1,09,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu