Zdeněk Hajný
Krajina
Id: 193905
malba/plátno, rozměr 24 x 29 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno viz foto, poškozený rám
zobrazeno: 1764x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 49