Zdeněk Hajný
Krajina
Id: 152901
olej/plátno/deska, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 73, poškozený autorský rám
zobrazeno: 2381x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč