Zdeněk Hajný
Krajina vhledu
Id: 1812
olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze
zobrazeno: 5562x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 58