Zdeněk Hajný
Krajina zvěstování
Id: 141707
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2492x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 030 Kč