Zdeněk Hajný
Kříž
Id: 2165
Faksimilie/papír, č. 411/525, velikost tisku 38 x 33 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3648x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
9.6.2015, 22:15:00
9.6.2015 | 15:54 | 1 000 Kč |