Zdeněk Hajný
Květiny
Id: 192104
malba/plátno, rozměr 23,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě
zobrazeno: 2132x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
40 565 Kč
Příhozy: 49