Zdeněk Hajný
Na motivy Písní kosmických
Id: 213301
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena na několika místech, oděrky na rámu
zobrazeno: 5548x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
75 000 Kč