Zdeněk Hajný
Poznání III
Id: 422201
olej/plátno, rozměr 62 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii autora, obr. 62, vyd. Nakladatelství Nekud, České Budějovice 1992, publikace přiložena, na zadní straně věnování autorovi knihy
zobrazeno: 5211x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
227 500 Kč
Příhozy: 123