Zdeněk Hajný
Rodina
Id: 112714
malba/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 94, oděrky na autorském rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 11263x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
110 913 Kč
Příhozy: 138