Zdeněk Hajný
Souznění
Id: 137401
olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2860x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 510 Kč