Zdeněk Hajný
Spartakus
Id: 100701
malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal přímo od autora
zobrazeno: 9768x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
106 100 Kč
Příhozy: 109