Zdeněk Hajný
Spící sad
Id: 137301
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 8575x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 055 Kč
Příhozy: 81