Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně
Id: 77401
olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování
zobrazeno: 6939x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
66 022 Kč
Příhozy: 73