Zdeněk Hajný
Strom z krajiny snů
Id: 265501
malba/plátno, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování
zobrazeno: 14583x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
49 002 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 74