Zdeněk Hajný
Sysifův sen
Id: 33801
strukturální malba/plátno, rozměr 30 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3679x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč